O mnie

Cześć!

Cieszę się, że tu zajrzałaś/eś! Chciałabym, abyśmy się lepiej poznali, abyś czuł/a się tutaj jak u siebie i został/a na dłużej!:)


Tak - to ja! Jest to jedno z moich ulubionych zdjęć z czasów dzieciństwa! Zrobione w ogródku przy najpiękniejszej pnącej róży jaką w życiu widziałam! Jako dziecko marzyłam, aby zostać piosenkarką. Uwielbiałam z rogalką (przyrząd do ucierania) stawać na stole i udawać, że jestem w popularnym wtedy programie - Droga do Gwiazd. Często występowałam w różnych przedstawieniach, apelach i śpiewałam podczas różnych uroczystości. Kochałam i kocham śpiewać do dziś! Dziś śpiewam kołysanki i inne piosenki mojej córeczce i już nie muszę się przejmować, jeśli ktoś na mnie dziwnie patrzy, gdy robię to akurat podczas spaceru:) Yeah!

Plany oczywiście wiele razy się zmieniały, a życie w końcu skierowało mnie na studia pedagogiczne. Obroniłam się z tytułem magistra, ale na razie pracy  w zawodzie nie planuję. Pasjonuje mnie zupełnie coś innego - Makijaż! ...i właśnie dlatego stworzyłam sobie miejsce w sieci, w którym mogę się wyżyć artystycznie, kreatywnie i mieć poczucie, że robię COŚ FAJNEGO:) Lubię to i to z dnia na dzień coraz bardziej, tym bardziej, że przybywa ludzi, którzy chcą to czytać, czyli Was! :)

Mało tego! Blog pozwolił mi na tyle rozwinąć skrzydła, że teraz pracuję tyle ile chce i jak chcę rozkręcając firmę jako makijażystka! Czy to nie cudowne? 'Rób co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia'. Warto marzyć i realizować swoje pasje!

Dziś jestem Żoną, Mamą, Córką, Siostrą, Wnuczką i Przyjaciółką w jednym, która jest totalnie uzależniona od kosmetyków. Na szczęście Mój Mąż twierdzi, że "póki mamy na chleb, nie ma się o co martwić." Uff! Odwyk mi na razie nie grozi!:D Zresztą, czy są odwyki od pasji? :)

Jeżeli chcecie wiedzieć o mnie więcej, zapraszam do postów:


Zostań i baw się ze mną makijażem, podglądaj co warto kupić, a co lepiej omijać!
Dołącz do moich obserwatorów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i motywację do dalszego pisania:) Staram się odpowiadać na bieżąco!

Komentarze typu "wzajemna obserwacja" w ogóle nie wchodzą w grę... Nie jestem zainteresowana takimi wymianami:)

Zapraszam częściej i życzę mile spędzonego czasu!:)

Copyright © 2014 B L O N D L O V E , Blogger