piątek, 24 lutego 2017

Zapodziajki torebkowe ostatniego czasu

Cześć,
kiedyś już rozpoczęłam tę serię na blogu, ale później używałam właściwie ciągle tej samej pomadki, albo samego EOSa, więc nie było sensu. Dziś jednak odkryłam, że trochę tych pomadek znów mi się nazbierało i w sumie są to moi ostatni ulubieńcy. Zapraszam!
Pewnie w ogóle nie jesteście zaskoczeni! :) Wszystkie płynne i wszystkie matowe. Oprócz nich na zdjęciu widzicie tez mój ukochany zapach z Avon "Sexi Pink" - bardzo słodki, ale też i zmysłowy, dziewczęcy i nieciężki. Wracam do pomadek. Wszystkie w sumie na blogu się już pokazały, a przekrój kolorystyczny mamy tu od nude do głębokiego wina. 
Aplikatory są do siebie bardzo podobne. Najbardziej chyba jednak lubię te z Golden Rose, bo są najbardziej precyzyjne. Swatche prezentują się następująco:
Od dołu: Wibo, MDL 06, Wibo MDL 05, GR 05, GR 03, Lovely K Lips Pink Poison. Najczęściej używałam jednak 5 z Wibo. Jest pięknym nudziakiem, który można bardzo szybko poprawić nawet bez patrzenia w lusterko:) Wszystkie są trwałe. Recenzje pomadek możecie poczytać tutaj, tutaj i tutaj. 
A Wam ostatnio jakie pomadki i kolory towarzyszą najczęściej?

6 komentarzy:

 1. Mam tą z lovely :) ładnie wyglądają też GR. A u mnie w torebce od miesiąca jeden krem do rąk i jedna pomadka;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z Wibo MDL mam 01, ale ta 06 chyba bardziej by mi się spodobała. Ciągle mam też w planach K-Lips z lovely :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też tak regularnie dorzucam do torebki nowe pomadki, a później mam ich mnóstwo :) Mam Wibo 06, a Golden Rose 03 u mnie słabo wygląda, ma za dużo tonów fioletowych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealne jak dla mnie odcienie pomadek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie trwa chwilowa przerwa, bo chyba odwodniłam organizm i borykam się z paskudną suchością ust :( Ale kiedy się jeszcze niedawno malowałam, to królowały mocne róże i fiolety.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i motywację do dalszego pisania:) Staram się odpowiadać na bieżąco!

Komentarze typu "wzajemna obserwacja" w ogóle nie wchodzą w grę... Nie jestem zainteresowana takimi wymianami:)

Zapraszam częściej i życzę mile spędzonego czasu!:)

Copyright © 2014 B L O N D L O V E , Blogger