piątek, 28 kwietnia 2017

Jeden z moich ulubionych makijaży, ale z niestandardową dolną powieką | Tutorial

Cześć, 
mam dla Was dziś prościutki makijaż, który robię, gdy nie mam pomysłu na coś innego, a potrzebuję makijażu bardziej wyjściowego :) Tym razem jednak wyciągnęłam inaczej dolną powiekę. Zapraszam na tutorial tym razem w formie dużych zdjęć:) 
Powiekę pokrywam korektorem i pudruję. Podkreślam brwi.
Załamanie powieki podkreślam jasnobrązowym cieniem starając się go maksymalnie rozetrzeć. Staram się, aby po otwarciu oka był widoczny i delikatnie optycznie podnosił oko.
W sam zewnętrzny kącik dokładam ciemniejszego brązu i rozcieram w złamanie. Jżeli jest taka potrzeba to wraca do jaśniejszego brązu, aby dokładnie wszystko rozetrzeć:) 
Dokładam jeszcze brązu i przenoszę go też na dolną powiekę. Rozcieram :) 
Gdy już w miarę jestem zadowolona, albo czas nieubłagalnie przyspiesza, sięgam po glitter primer z Nyx i jakiś błyszczący cień. Tym razem postawiłam na My Secret Glam&Shine w odcieniu 8. Spieszcie się, bo jeszcze je w Naturze widziałam, a warto je mieć! Wklepuję cień palcem na 3/4 powieki ruchomej. Jest efekt, nie? :) 
Dolną powiekę podkreślam brązem rysując w wewnętrznym kąciku dziubek, a jego przestrzeń wypełniłam złotem z paletki Naked Chocolate. No to cienie gotowe! Jeszcze fajniejszy byłby efekt, gdybym narysowała czarną wyciągniętą kreskę na górnej powiece, ale już nie miałam zbytnio czasu:) 
Wytuszowałam rzęsy nowym tuszem z Rimmel Volume Shake, więc możecie zobaczyć jak prezentuje się na rzęsach. Ja przygotuję dla Was jego recenzję, ale póki co musicie mi uwierzyć na słowo, że jest całkiem fajna :) Tutaj też możecie zobaczyć jak pięknie się ciapnęłam i usuwałam maskarę na sucho. Trochę korektora dołożyłam, ale zbrodni prawie nie widać :) Na mokro bym miała większy kłopot :) 
Gotowe! Cały makijaż prezentuje się następująco:
Na ustach deliaktnie przygaszona Golden Rose Liquid Matte Lipstick w odcieniu 02. Wszystkie brązu w tym makijażu pochodzą z palety MUR Naked Chocolate.
Podoba Wam się?
Lubicie błysk na co dzień?

12 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i motywację do dalszego pisania:) Staram się odpowiadać na bieżąco!

Komentarze typu "wzajemna obserwacja" w ogóle nie wchodzą w grę... Nie jestem zainteresowana takimi wymianami:)

Zapraszam częściej i życzę mile spędzonego czasu!:)

Copyright © 2014 B L O N D L O V E , Blogger